Contact

Contact met ons:
Protestantse Gemeente Roermond
Minderbroederssingel 15F
(tegenover de brandweerkazerne)
Postbus 213
6040 AE Roermond 
www.protestantsegemeenteroermond.nl
info@protestantsegemeenteroermond.nl 

De predikant van de Protestantse Gemeente Roermond is:

Ds. Judith van den Berg – Meelis

Overige adressen:

Protestantse Jongeren Raadpjr@protestantsegemeenteroermond.nl
Werkgroep Inspiratie en Ontmoetingcvt@protestantsegemeenteroermond.nl
College van Kerkrentmeesterskerkrentmeesters@protestantsegemeenteroermond.nl
Diaconiediaconie@protestantsegemeenteroermond.nl
Scriba kerkenraadAafke Doelmanscriba@protestantsegemeenteroermond.nl
KosterHijmen Trompetterkoster@protestantsegemeenteroermond.nl

Comments are closed.